RELACJA Z CHARITY FASHION SHOW 2014 – Vegafashiongroup

RELACJA Z CHARITY FASHION SHOW 2014

Największa modowa impreza we Wrocławiu – Charity Fashion Show – za nami!

Pokazy mody włoskich marek, szlachetny cel, cudowna oprawa muzyczna oraz niezwykli Goście i blisko 60 tysięcy złotych wylicytowane w aukcji na rzecz Fundacji „Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową”. Tak wyglądała Gala Charity Fashion Show, która odbyła się we Wrocławiu już po raz piąty! 

W sobotni wieczór 27 września 2014 r. w budynku Times we Wrocławiu w gronie ponad czterystu zaproszonych gości odbyło się niecodzienne wydarzenie. Jego organizatorzy Małgorzata i Andrzej Oleksik postanowili połączyć na pozór odległe dwa światy – świat wielkiej mody i świat nierzadko dramatycznej walki o życie dzieci. Wszyscy ludzie dobrego serca oraz pasjonaci mody spotkali się aby podziwiać najnowsze jesienno-zimowe kolekcje znanych i cenionych włoskich marek: MaxMara, Patrizia Pepe, Marella i Pennyblack, które zapowiadał i komentował Tomasz Jacyków.

Tę wyjątkową uroczystość poprowadził wybitny dziennikarz, jeden z najpopularniejszych i najbardziej lubianych prezenterów telewizyjnych Krzysztof Ibisz, który w niezwykle dowcipny sposób zabawiał znamienitych Gości Gali. Za sferę modową oraz pokazy mody odpowiedzialny był Stylista Tomasz Jacyków, który świetnie zaprezentował najnowsze trendy na nadchodzący sezon. Stylizacje do pokazów wykonała Małgorzata Oleksik wraz z personelem Vega Fashion Group według standardów prezentowanych marek.

Charity Fashion Show to nie tylko moda, ale także coroczna aukcja charytatywna na rzecz Fundacji „Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową”, którą razem z Krzysztofem Ibiszem współprowadziła Prezes Fundacji Agnieszka Aleksandrowicz.  W tym roku na aukcji zostało wystawionych 14 przedmiotów. Jedną z wylicytowanych rzeczy był weekend z Fiatem 500 z pełnym bakiem. Nie zabrakło również obrazków namalowanych przez dzieci, podopiecznych fundacji, które rok rocznie cieszą się ogromnym powodzeniem wśród licytujących Gości.

Tegoroczny wieczór uświetnił koncert uczestnik XFactora, Portugalczyka Joao de Sousa, który zapewnił niezwykłą, muzyczną ucztę i wprowadził niesamowity nastrój.

Charity Fashion Show to największa i najbardziej prestiżowa impreza modowa we Wrocławiu, gdzie podczas jednego wieczoru możemy oglądać ekskluzywne marki, a równocześnie pomóc małym dzieciom, podopiecznym Fundacji. Z roku na rok na Gali pojawia się coraz więcej Gości. Tym samym już po raz piąty organizatorzy udowodnili, że Wrocław może stać się modowym miejscem na mapie Polski, jak również miejscem, gdzie ludzkie serca nie są obojętne na pomoc potrzebującym dzieciom. W tym roku zebrana suma blisko 60 tys. zł kolejny raz pokazuje ,iż połączenie mody i szlachetnego celu jakim jest zbiórka pieniędzy na Fundację „Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową” to doskonały pomysł.

Ten prestiżowy wieczór wspierali również partnerzy: Fiat 500, Nowa Papiernia, Klinika Wiatroszak Est Medica, Instytut Piękna, Idental Clinique,  L’occitante, Ars Vini, Studio Fedoryszyn, Douglas, Hotel Gołębiewski, Food Art Gallery, Hotel Platinum Palace, Times Event Center.

_DSC4846

Krzysztof Ibisz, Tomasz Jacyków

Krzysztof Ibisz, T. Jacyków.jpg

João de Sousa

Charity

Pennyblack

Patrizia Pepe

MaxMara

Marella

Marella 1

_DSC4508