Charity Fashion Show 2017 – Vegafashiongroup

Charity Fashion Show 2017

Pokazy mody włoskich marek, szlachetny cel oraz niezwykli Goście i ponad 170 tys tysięcy złotych zebranych podczas aukcji na rzecz Fundacji „Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową”.

Vega Fashion Group

Tomasz Kammel, Agnieszka Aleksandrowicz

Charity Fashion Show 2017

Agnieszka Dygant podczas licytacji

_DSC4846

W sobotni wieczór 7 października 2017 r. w Centrum Kongresowym przy Hali Stulecia już po raz ósmy odbyła się Gala Charity Fashion Show, której organizatorami są Małgorzata i Andrzej Oleksik. Podczas Gali zaprezentowane zostały najnowsze kolekcje włoskich marek premium na sezon jesień-zima 2017/2018: MaxMara, Patrizia Pepe, Marella, Weekend by MaxMara.

MaxMara w tym sezonie hołduje hasłu: nic nie jest modniejsze od klasyki. W kolekcji znajdziemy duże przywiązanie do detali, technik wykończenia oraz najbardziej ekskluzywnych materiałów: angory, kaszmiry, wełny z wielbłąda i alpaki. Max Mara to włoska marka, której płaszcze przez dziesiątki lat wyznaczają trendy w kobiecej modzie na całym świecie. Noszą je takie gwiazdy jak Jessica Alba, Emma Stones, Eva Mendes, Katie Middleton, czy Katie Holmes.

Charity fashion show MaxMara

Charity fashion show MaxMara 3Charity fashion show MaxMara 4

Swoją najnowszą kolekcję zaprezentowała również Patrizia Pepe, w której nie zabrakło topowych skórzanych kurtek, klasycznych płaszczy z nutką ekstrawagancji, lśniących cekinów, ćwieków, koronek i tiuli. Oferta marki to również szeroki wachlarz akcesoriów. Biżuteria, torby i buty to doskonałe uzupełnienie każdej stylizacji.

Charity fashion show Patrizia Pepe

Charity fashion show Patrizia Pepe 3

Charity fashion show Patrizia Pepe 2

Następną marką, którą podczas pokazu mogli zobaczyć widzowie Charity Fashion Show była Marella, która w tym sezonie silnie odwołuje się do lat 90tych, co uwidaczniają modele w grunge’owym stylu, ale też propozycje skrajnie minimalistyczne w postaci długich płaszczy, trenczy czy kamiennych szarości. W kolekcji nie zabrakło kamizelko-płaszczy łączonych z szeleszczącymi, białymi koszulami, spodni z wysokim stanem, spódnic z koronkowymi wstawkami i maxi sukienek. Printy oscylują wokół propozycji kwiatowych bądź pasów pojawiających się na maxi sukienkach w stylu boho. bogatą w kontrasty. Zestawienie zróżnicowanych faktur, lekkość, świeżość i wielowymiarowa elegancja – tak w kilku słowach można opisać prezentację na najbliższy sezon.

Charity fashion show Marella 2

Charity fashion show Marella 3

Charity fashion show Marella

Pokazy zakończyła podróż z marką Weekend by MaxMara, która oferuje nowy wymiar ubioru sportowego: począwszy od ubrań na co dzień, do pracy, a kończywszy na specjalnych okazjach. Na koniec nie zabrakło kolorowych, dwustronnych kurtek puchowych, które na dobre wpisały się w charakter marki.

Charity fashion show Weekend MaxMara

Charity fashion show Weekend MaxMara 3

Charity fashion show Weekend MaxMara2

Galę poprowadził wybitny dziennikarz, producent, mówca motywacyjny i trener – Tomasz Kammel. Gościem specjalnym tegorocznej Gali była znana aktorka – Agnieszka Dygant, która również wsparła aukcję charytatywną. Zaproszenie na premierę filmu „Listy do M 3” zebrały ponad  50 tys. złotych. Licytację razem z Tomaszem Kammelem współprowadziła Prezes Fundacji Agnieszka Aleksandrowicz. W tym roku na aukcji zostało wystawionych kilkanaście przedmiotów. Jedną z wylicytowanych rzeczy był krasnal z brązu, trzydniowy rejs w załodze Mateusza Kuśnierewicza na Żeglarskim Pucharze Trójmiasta ufundowane przez firmę Team Marek Pasierbski, figurka od Martyny Wojciechowskiej, sztabka ze złota czy wyjazd do Hiszpanii do showroomu Grupy Porcelanosa, jednego z największych i najbardziej prestiżowych liderów wyznaczania trendów wnętrzarskich na świecie. Nie zabrakło również obrazków namalowanych przez dzieci, podopiecznych Fundacji, które rok rocznie cieszą się ogromnym powodzeniem wśród licytujących Gości.

Charity Fashion Show to największa i najbardziej prestiżowa impreza modowa we Wrocławiu, gdzie podczas jednego wieczoru możemy oglądać ekskluzywne marki, a równocześnie pomóc małym dzieciom, podopiecznym Fundacji. W tym roku Galę uświetnił recital Gracjana Kalandyka – finalisty The Voice Of Poland V. Z roku na rok na Gali pojawia się coraz więcej Gości. Tym samym już po raz ósmy organizatorzy udowodnili, że Wrocław jest modowym miejscem na mapie Polski, gdzie ludzkie serca nie są obojętne na pomoc potrzebującym dzieciom. W tym roku zebrana suma 175 tys. złotych kolejny raz pokazuje, że połączenie mody i szlachetnego celu jakim jest zbiórka pieniędzy na Fundację „Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową” to doskonały pomysł.

Charity fashion show 2017-1-14

Ten prestiżowy wieczór wspierali również partnerzy: Jaguar/Land Rover/Team, Idental Clinique, Hypnose, Kandara Spa, MaxFliz, Studio Fedoryszyn, Laura Mercier, Nespresso, Bexclusive, Tawerna Akropolis, Marta Tymoszewicz Fitnes coaching, Uroczysko 7 stawów, Grape Hotel, Silezjan.